Článek
Prestižní akce, jakou Český lev bezesporu je (letošní ročník se bude vyhlašovat už dnes večer!), si zaslouží trochu té péče a příprav. Předepsaným dress codem je black tie, tedy pro ženy velká večerní, která se hodí nejen k charakteru samotné akce, ale i honosným prostorám pražského Rudolfina. A neméně důležitá je i volba doplňků a šperků, které umí šaty pozvednout, ale jak uvidíte za chvíli, také je shodit.
Nepovedené šaty z minulých ročníků
Jakých módních prohřešků se české hvězdy dopouštějí nejčastěji? Na prvním místě je nedodržení dress codu nebo nepochopení stylu, který večerní společenské akce vyžadují. Herečka Petra Nesvačilová v minulosti na Lvy vyrazila ve světlých maxi šatech s barevnými vzory, které by se skvěle vyjímaly na akci, pořádané ve dne a podobný problém máme i s krátkými plisovanými šaty Lenky Krobotové.
Dojem umí spolehlivě zkazit také nepadnoucí střihy, nekvalitně působící materiály nebo modely, které vypadají, jako by je někdo spíchl narychlo. V nepadnoucích šatech na Lvy v minulosti vyrazila i herečka Lenka Dolanská Vlasáková nebo muzikálová herečka Markéta Martiníková.
Komu se výběr „lvích“ šatů nepovedl?